Статті

Надгробні пам'ятники з граніту — збережіть пам'ять про близьких

19 березня 2015 в 12:59
 
Смерть приходить неочікувано. Її робота - забирати близьких людей в інший світ. Для того, щоб зберегти пам'ять про них на землі, люди встановлюють надгробні пам'ятники з граніту. Чому саме з граніту? Цей матеріал відомий…
 
 

Виготовлення пам'ятників - мистецтво зберігати пам'ять про померлих

08 липня 2013 в 14:09
 
Ми всіма способами намагаємося зберегти пам'ять про померлу людину. І одним з таких способів є виготовлення надгробного пам'ятника. Адже, що ще зможе так само добре зберегти пам'ять, як вічний камінь ..?
 
 

Гранітні пам'ятники. Матеріал, визнаний кращим!

05 липня 2013 в 15:40
 
Люди в усі часи намагалися зберегти пам'ять про минулі покоління, споруджуючи на кладовищах меморіальні пам'ятники. У всі часи лідируюче місце серед матеріалів для виготовлення пам'ятників займав граніт.
 
 

Надгробні пам'ятники. Збережіть пам'ять про тих, хто вам дорогий

06 серпня 2012 в 14:13
 
Рано чи пізно кожен з нас стикається з необхідністю провести близьку людину в останню дорогу. І, крім смутку і скорботи, на нас раптово звалюється багато організаційних проблем, однією з яких є вибір пам'ятника.
 
 

Надгробні надписи - 50 найпоширеніших епітафій

05 серпня 2011 в 16:56
 
Якщо у вас в родині трапилась біда і ви шукаєте як увіковічнити пам'ять про померлого родича, то ця стаття саме для Вас. Мова піде про надгробні надписи у віршованій формі, або як їх ще називають - епітафії. Зазвичай вони проголошуються на похоронах та викарбовуються на гранітних пам'ятниках померлих людей.
 
 

Вибираємо пам'ятник

18 квітня 2011 в 14:42
 
Бажаючи віддати данину пам'яті покійному, багато хто намагається забезпечити його всіма атрибутами відразу, в тому числі і пам'ятником. Створення надгробків і пам'ятників - це не тільки знак поваги і пам'яті про покійних, це справжнє мистецтво, кращими зразками якого не можна не захоплюватися.
 
 
 
 

Новини компанії

Унікальна пропозиція від "Каменярні Боремчуків"!
12 липня 2013 в 11:00

При замовленні пам'ятника послуга з нанесення зображень, епітафій, ікон на задню частину пам'ятника - безкоштовна.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create